Velkommen til omvisning på Lerkendal Stadion!

Sommeren 2023 kan du oppleve Rosenborg gjennom en omvisning på Lerkendal stadion og Brakka! En egen guide forteller deg om høydepunktene og gir et unikt innblikk i historien til Rosenborg Ballklub fra 1917 og frem til dagen i dag.

 

Sommeren 2023 kan du oppleve Rosenborg gjennom en omvisning på Lerkendal stadion og Brakka! En egen guide forteller deg om høydepunktene og gir et unikt innblikk i historien til Rosenborg Ballklub fra 1917 og frem til dagen i dag.

 

Du blir bedre kjent med Lerkendal stadion, sentrale spillere, trenere og deres bidrag til klubben. Du får også lære om klubbens verdigrunnlag og klubbens betydning som samfunnsaktør. Vi skal selvsagt innom de store kampene mot Real Madrid, Juventus og Chelsea i Champions League, og spenningen rundt Europa League-kvalikkampen mot Ajax.

Under omvisning får du oppleve følgende:

  • Skybaren på Scandic Lerkendal
  • Lerkendal stadion fra tribuneplass
  • Mixed Sone
  • Spillertunnelen
  • Indre bane med mulighet for å prøvesitte innbytterbenkene.
  • Besøke klubbhuset, Brakka
  • Se treningsfeltet og se trening hvis laget trener den dagen
  • RBK Shop

Hver MANDAG og TORSDAG fra 30.juni til 10.august. Omvisningen starter klokken 10:30 i RBK Shop, hvor man også kjøper billett. Varighet er ca. 1 time og 30 minutter.

Billettpriser

Voksen 150,-

Barn 100,-

Billetter kjøper du i butikken før omvisningen starter.

Har du noen spørsmål angående omvisning send oss en epost til: post@rbkshop.no